Zabierz Swoich Klientów na wirtualny spacer W technologii 3d Prezentuj Nieruchomości Zaskakuj Innowacjami Rób szkolenia pracownikom

Rozwijaj się z duchem technologii i zdobywaj nowych klientów!

Profesjonalne wirtualne spacery Google Street View oraz wysokiej jakości dedykowane wirtualne wycieczki zaskoczą Twoich nowych klientów i na pewno przykują uwagę. Posiadając wirtualny spacer firma zyskuje również wyróżnienie wizytówki w wynikach wyszukiwarki Google oraz mapach – podnosi się w ten sposób pozycję firmy w sieci. 

Kto powinien skorzystać ze spacerów 3d?

Restauracje oraz sale gościnne

Czy Twój lokal przyjmuje rezerwacje? Jeśli tak to pozwól klientom odwiedzić Cię podczas wirtualnego spaceru i wybrać odpowiednie miejsce dla siebie. Osoby szukające sali na wesele, urodziny, wieczór z przyjaciółmi zazwyczaj robią to przez internet. Dzięki innowacji jaką jest wirtualny spacer, na pewno wzbudzisz w nich zainteresowanie. Profesjonalnie wykonany spacer, przyciągnie do Ciebie masę nowych klientów, którzy na pewno będą wracali. 

Agencje nieruchomości i deweloperzy

Dzięki wirtualnym spacerom nie tylko zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze na prezentacje nieruchomości ale przyciągniesz nowych zainteresowanych klientów.  skrócisz drogę sprzedaży, dzięki czemu będziecie skupić się na pozyskiwaniu nowych ofert oraz rozwojowi firmy.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy również osoby prywatne, które chcą sprzedać lub wynająć swoje nieruchomości aby nie tracić czasu na męczące spotkania. 

hurtownie oraz sklepy

Wyróżnij się pośród innych hurtowni lub sklepów oferując swoim klientom możliwość odwiedzenia Cie wirtualnie. Oznaczaj produkty oraz ich ceny tak, aby po odwiedzeniu Cię klient wiedział, gdzie dokładnie znajdzie to czego szuka. Jeśli prowadzisz sprzedaż Online, doprowadzimy Twoich klientów z wirtualnej półki sklepowej, bezpośrednio do produktu w Twoim sklepie internetowym! 

Duże przedsiębiorstwa oraz magazyny

Zaimponuj Twoim kontrahentom lub nowym pracownikom i przeprowadź ich przez Twoje przedsiębiorstwo dzięki wirtualnemu spacerowi! Innowacyjne firmy coraz częściej korzystają z tej usługi aby prezentować Swoje możliwości klientom lub organizować wirtualne szkolenia dla pracowników. Zobaczysz jak wielki wpływ ma to wizerunek Twojej firmy. Klienci oraz pracownicy coraz częściej doceniają i chwalą współpracę z firmami, które podążają za duchem technologii. 

ośrodki oświaty i samorządy

Serdecznie zachęcamy samorządy oraz ośrodki oświaty do współpracy z Nami! Dzięki wirtualnej technologii umożliwimy waszym interesantom odwiedzenia urzędów, ośrodków oświaty i oprowadzenia ich po odpowiednich działach bez wychodzenia z domu. Istnieje możliwość tagowania każdego z pomieszczeń umieszczając odpowiednie numery kontaktowe dla interesantów. 

Muzea i galerie sztuki

Czymś niesamowitym jest możliwość  wirtualnego odwiedzenia galerii sztuki lub muzeum. Nigdy nie odzwierciedli to tego aby zobaczyć je na żywo ale na pewno zachęci do skorzystania z takiej usługi. Osoby ceniące sobie piękno i sztukę bardzo chętnie korzystają z możliwości wirtualnych spacerów, po czym odwiedzają osobiście dane miejsce. 

Siłownie i ośrodki sportowe

Większość nowych klubowiczów zmaga się z ciekawością jak jego przyszły klub wygląda od wewnątrz. Czy będzie sprzęt, który go interesuje? Wyjdź im naprzeciw i zaproś ich na wirtualny spacer po Twoim klubie, na basenie, czy innym ośrodku sportowym!  Dzięki naszemu profesjonalnemu spacerowi na pewno zabłyśniesz wśród konkurencji. 

Przykładowe realizacje wirtualnych spacerów

Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych w celu kontaktu zwrotnego przez PRO Agency, Mateusz Członka, ul. Chopina 14, 59-700 Bolesławiec, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez CEiDG pod numerem NIP: 6121786296.