PRO AGENCY
Jesteśmy kreatywnym teamem, który wypromuje Twoją firmę w sieci

Marketing internetowy wpadł nam w oko juz wtedy gdy zaczęły pojawiać się pierwsze reklamy google w naszej wyszukiwarce. To wtedy zrozumieliśmy, że jest to przyszłość docierania do klienta. Pierwsze kroki w marketingu internetowym stawialiśmy już na początku roku 2016, podejmując pierwsze projekty tworzenia stron internetowych. Stale się rozwijamy i szkolimy tak aby być na bieżąco z technologią, która w dużej mierze przyczynia się do sukcesu naszych klientów.

Jesteśmy szczęśliwi pracując przy takich projektach jak tworzenie stron internetowych, przygotowywanie ulotek oraz kampanii reklamowych, kreowanie firm w sieci, tworzenie sklepów internetowych, aplikacji mobilnych i wiele innych. Nasza praca jest naszym stylem życia. Widząc zadowolenie naszych klientów utwierdzamy się w tym, że podążamy dobrą drogą.

NASZA MISJA
Pomagać ludziom sukcesu osiągać sukces!

Skoro już jesteś na naszej stronie i to czytasz, to zapewne masz w głowie plan, który chcesz obrodzić w sukces. My Ci ten plan pomożemy zrealizować ! Byliśmy świadkami powstawania wielkich marek i doskonale rozumiemy procesy jakie muszą nastać zanim znajdziesz się na Topie.

Aby osiągnąć sukces w XXI wieku nie możesz przejść obojętnie obok e-marketingu. Ludzie mawiają, że jeśli nie ma Cie w sieci to nie ma Cie na rynku. Nie do końca się z tym zgadzamy ale zapewniamy, że jeśli z naszą pomocą pojawisz się w sieci to na pewno zostaniesz zauważony. Sukces naszych klientów to nasz sukces, dlatego dokładamy wszelkich starań w realizacji powierzonych nam zleceń !

…Sukces Naszych klientów to Nasz sukces !
Jak działamy ?
ANALIZA

Każdą współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy działań marketingowych, które pomogą Twojej firmie. Na początku przeprowadzimy bezpłatną konsultację dzięki, której wspólnie ustalimy całą kampanię. 

Plan

Dobierzemy odpowiednie narzędzia i opracujemy harmonogram konkretnych działań. Rekomendujemy optymalne rozwiązania dotyczące obszaru marketingu oraz sprzedaży. Ustalamy budżet, cele i wskaźniki do ich pomiaru (KPI). Tworzymy plan działania zobrazowany lejkiem sprzedażowym. Ustalamy procesy, które można zautomatyzować.

Wdrożenie

Uruchamiamy działania marketingowe zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Dokonujemy pomiarów danych z zastosowanych narzędzi i kanałów. Dobieramy rodzaje działań, narzędzi i automatyzacji tak, aby zbudować optymalny lejek sprzedażowy.

Zadowolonych Klientów
Kampanie Reklamowe
Godzin Projektowania
Stron Internetowych
Masz do nas pytania ?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w formularzach kontaktowych w celu kontaktu zwrotnego przez PRO Agency, Mateusz Członka, ul. Chopina 14, 59-700 Bolesławiec, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez CEiDG pod numerem NIP: 6121786296.